Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun dönemli ve kısa dönemli araç kiralama sektöründe öne çıkan ve kendini kanıtlayan firmamız, ihtiyaçlarınıza en uygun araç kiralama hizmetini; en uygun fiyatlarla, en iyi kalitede almanızı hedeflemektedir. Uzman personellerimiz ve şoförlerimizin seçiminde oldukça titiz davranarak sektörde yükselişe geçen firmamız, sizlerin görüşlerini ve gelişmemize yönelik geri bildirimlerinizi dikkate alarak en iyi kalitede hizmet sunmak için her geçen gün daha güncel adımlar atmaktadır.

Geniş araç filomuz ve kurumsal-bireysel ihtiyaçları karşılayacak kapasitede hizmet çeşitliliğimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü toplu ulaşım hizmetini üstün kalite standardında sizlere sunmaktayız.

EMNİYETİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Elbette her türlü hizmetten önde gelen güvenlik ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak için aksiyon halindeyiz. Emniyetinizi sağlamak adına personel kadromuz ve araç filomuz sık sık denetimden geçirilmekte ve güncel emniyet şartlarına uygun halde tutulmaktadır. Araç kiralama süreci boyunca kendinizi güvende hissedeceğinizi garantiliyoruz.

Some Funfucts Shear

The full monty burke posh excuse my French Richard cheeky bobby spiffing crikey
Why gormless, pear shaped.!

0
Happy Clients
0
Trusted Users
0
Our Projects
0
Our Awards

ÜSTÜN KALİTE VE KONFORLU ULAŞIM

Gerek araçlarımızın kalitesi ve sahip oldukları özellikler, gerekse verdiğimiz ek hizmetler ve şoför kadromuz ile bugüne kadar karşılaşacağınız en iyi toplu ulaşım deneyimini sizlere yaşatmak için çalışıyoruz. Sanılanın aksine toplu ulaşım esnasında bazı ihtiyaçlarınızdan veya konforunuzdan ödün vermeniz gerekmediğini sizlere kanıtlayan nitelikte bir hizmet sunuyoruz.

UYGUN FİYATLAR MUTLU YOLCULAR

Güvenlik, konfor ve uygun fiyatı oluşturan üstün hizmet üçgenini tamamlamak zor bir görevdir ama firmamız için değil. Bu görevini başarıyla tamamlayan firmanız sizleri mutlu edecek ekonomik fiyatlarla en iyi ulaşım deneyimini yaşamanızı sağlar. Uygun fiyatlarla birlikte yaşadığınız keyifli yolculuk sonrasında siz, size bu kaliteyi yaşatmaktan dolayı da biz mutlu oluruz.

ÜSTÜN KALİTE VE KONFORLU ULAŞIM

Rakibul Islam Disu 007
Graphic Designer
Rakib AL Mahmud
UI/UX Designner
Fatema Islam Sorna
Digital Marketer
Rajiya Islam Rimpa
UI/UX Designner
Rajiya Islam Rimpa
UI/UX Designner
Fatema Islam Sorna
Digital Marketer
Rakib AL Mahmud
UI/UX Designner
Rakibul Islam Disu
Graphic Designer

Servis Kiralama Fiyatları

Alacağınız servis kiralama hizmetinin türüne bağlı olarak servis kiralama ücreti değişiklik göstermektedir. Şehir içi servis kiralama, şehirler arası servis kiralama, günlük servis kiralama, şoförlü servis kiralama gibi seçenekler arasından sizin için en uygun ve en ekonomik olanı belirleriz. Düğün için servis kiralama, nişan için servis kiralama gibi etkinliğin türüne uygun olarak belirleyeceğimiz kiralık servis araçları kişi sayısına uygun olarak size özel hazırlanmaktadır.

İletişime Geçin