Servis Kiralama

Servis Kiralama

Servis Kiralama Hizmeti Nedir?

Servis kiralama hizmeti, piknik, düğün, nişan, kına, sünnet, gezi gibi topluca planlanan etkinliklerde ulaşımınızı kolaylaştırmak için size sunulan bir hizmet türüdür.

Servis kiralama hizmetleri yapacağınız etkinliğin türüne bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Aynı zamanda öğrenci ve personel taşımacılığı gibi sürekli taşıma hizmetleri de bulunmaktadır.

Servis Kiralama Hizmeti Nedir?

Servis kiralama hizmeti, piknik, düğün, nişan, kına, sünnet, gezi gibi topluca planlanan etkinliklerde ulaşımınızı kolaylaştırmak için size sunulan bir hizmet türüdür.

Servis Kiralama Hizmeti Kimler İçindir?

Ulaşımında emniyet, konfor, pratiklik isteyen her topluluk servis kiralama hizmetlerinin çeşitlerinden yararlanabilir. Topluluk biçiminde ulaşmak istediğiniz etkinlik ve organizasyonlar, gezi ve davetler varsa şoförlü, şehir içi ve şehirler arası servis kiralama hizmetleri sizin ihtiyaçlarınıza cevap olacaktır.

şoförlü

gezi ve davetler

şehir içi ve şehirler arası

etkinlik ve organizasyonlar

Servis Kiralama Hizmetinin Türü

Servis kiralamada yolculuk esnasında konforunuzdan ödün vermenize gerek kalmayacak. Yapacağınız ulaşımın türüne ve kişi sayısına göre uzman personel tarafından belirlenen araçlar isteklerinize en uygun nitelikleri taşıyan aracı bulmanıza yardımcı olacaktır. Düğün, nişan, kına, sünnet gibi organizasyonlara topluca ulaşım hizmetimizle hem misafirlerin konforu hem de sizin cebiniz açısından daha iyi ve hesaplı bir yol geliştirdik.

01

Şehir İçi ve Şehirler Arası Servis Kiralama

Yapacağınız yolculuğun mesafesine göre şehir içi servis kiralama ve şehirler arası servis kiralama hizmeti sunmaktayız. Örneğin şehirler arası geziler süre ve mesafe bakımından şehir içi gezilerine göre uzun sürmekte ve ihtiyaçlarınızın miktarı artmaktadır. Bu sebeple şehir içi servis kiralama hizmeti esnasında kullanılan kiralık araçların niteliği ile şehirler arası servis kiralama hizmeti esnasında kullanılan araçların çeşitleri ve nitelikleri farklıdır. Yapacağınız gezi hakkında vereceğiniz bilgiler, uzman personelin size ve ihtiyaçlarınıza en çok hitap eden kiralık servis hizmetini bulmasına yardımcı olacaktır.

02

Günlük Servis Kiralama

Yapacağınız yolculuğun uzunluğuna göre günlük servis kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Günlük servis kiralama hizmeti düğün, nişan, kına, piknik gibi etkinlikler için idealdir. Bir günlük ulaşımınız esnasında günlük servis kiralama hizmetiyle ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda.

03

Şoförlü Servis Kiralama

Bunun yanında gideceğiniz yere en uygun rotadan gitmenizi sağlamak da misyonumuzun bir parçasıdır. Bu sebeple şoförlü servis kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Gideceğiniz yere ulaşmak için en hesaplı, en hızlı ve en konforlu rotayı çizen şoför kadromuz hizmet süresi boyunca sizlerle birliktedir. Örneğin şehirler arası araç kiralama hizmetini tercih ettiniz ve gideceğiniz şehrin yolları hakkında bilginiz yok. Ya da uzun mesafede şoförlüğün sizin için zor bir tecrübe olabileceğinden endişelisiniz.

Servis Kiralama Fiyatları

Alacağınız servis kiralama hizmetinin türüne bağlı olarak servis kiralama fiyatları da değişiklik göstermektedir. Şehir içi servis kiralama, şehirler arası servis kiralama, günlük servis kiralama, şoförlü servis kiralama gibi seçenekler arasından sizin için en uygun ve en ekonomik olanı belirleriz. Düğün için servis kiralama, nişan için servis kiralama gibi etkinliğin türüne uygun olarak belirleyeceğimiz kiralık servis araçları kişi sayısına uygun olarak size özel hazırlanmaktadır.

Standart Servis kiralama ücreti ve şoförlü servis kiralama ücreti arasında fark bulunmaktadır. Gidilen mesafeye bağlı olarak şehirler arası servis kiralama fiyatı da şehir içi servis kiralama ücretine göre bir miktar yüksek olabilmektedir. Kilometre ve verilecek hizmetin süresine uygun olarak personelimizce cebiniz için en hesaplı servis kiralama ücreti belirlenecektir.

İstanbul Servis Kiralama

Önemli gün ve gezilerinizde ulaşımı dert etmeyin, şehir içi servis kiralama hizmetimizden İstanbul’da kolaylıkla yararlanabilirsiniz. İstanbul servis kiralama hizmetleri arasında uygun fiyatlı ve uzman personeliyle öne çıkan firmamız, sizlerin ulaşım ihtiyacını karşılayacak her türlü niteliğe ve çeşitliliğe sahip araçlarımız ile hizmet vermektedir. 
İstanbul servis kiralama hizmeti veren firmalar arasında öne çıkan hizmet kalitemiz hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

İletişime Geçin