Minibüs
Kiralama

Minibüs Kiralama

Minibüs Kiralama Hizmet Türleri

Minibüs kiralamak birçok koşula uygun olarak şekillenebilen bir hizmettir. Gideceğiniz yere göre, yapılacak organizasyona göre, aracın kiralanma süresine göre, şoför ihtiyacına göre ve taleplerinize göre kiralık minibüs seçimi de şekillenir.

Şehirler Arası Minibüs Kiralama

Şehirler arası minibüs kiralama hizmeti, şehirler arası ulaşımı topluca sağlamak istediğiniz durumlar için kullanımınıza sunulmaktadır. Şehirler arası ulaşımda hem ekonomik hem de bir topluluğa özel bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız şehirler arası otobüs kiralama hizmeti size hitap ediyor demektir.

Şehir İçi Minibüs Kiralama

Şehir içi minibüs kiralama hizmeti, şehir içinde bir ya da birden çok durak içeren gezileriniz ve düğün, nişan, kına gibi organizasyonlara konuklarınızın toplu ulaşımını sağlamak için idealdir. Düğün için servis kiralama hizmetinde personelimiz hem konuklarınızın konforunu hem de topluca seyahatin keyifli hale gelmesini hedefler.

Günlük Minibüs Kiralama

Günlük kiralık minibüsler genellikle şehir içi gezilerinde kullanıma uygundur. Piknik, gezi gibi organizasyonlarda kullanılan günlük kiralık minibüsler kısa süreli gezileriniz için oldukça avantajlı ve hesaplıdır. Yapacağınız geziler için toplu taşıma gibi uzun veya taksi gibi maliyetli bir ulaşım yolu seçmek yerine günlük kiralık minibüs hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Hizmet Türleri

Minibüs kiralama birçok koşula uygun olarak şekillenebilen bir hizmettir. Gideceğiniz yere göre, yapılacak organizasyona göre, aracın kiralanma süresine göre, şoför ihtiyacına göre ve taleplerinize göre kiralık minibüs seçimi de şekillenir.

Şehirler Arası Minibüs Kiralama

Şehirler arası minibüs kiralama hizmeti, şehirler arası ulaşımı topluca sağlamak istediğiniz durumlar için kullanımınıza sunulmaktadır.

Şehirler arası ulaşımda hem ekonomik hem de bir topluluğa özel bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız şehirler arası otobüs kiralama hizmeti size hitap ediyor demektir.

Şehir İçi Minibüs
Kiralama

Şehir içi minibüs kiralama hizmeti, şehir içinde bir ya da birden çok durak içeren gezileriniz ve düğün, nişan, kına gibi organizasyonlara konuklarınızın toplu ulaşımını sağlamak için idealdir.

Düğün için servis kiralama hizmetinde personelimiz hem konuklarınızın konforunu hem de topluca seyahatin keyifli hale gelmesini hedefler.

Günlük Minibüs
Kiralama

Günlük kiralık minibüsler genellikle şehir içi gezilerinde kullanıma uygundur. Piknik, gezi gibi organizasyonlarda kullanılan günlük kiralık minibüsler kısa süreli gezileriniz için oldukça avantajlı ve hesaplıdır.

Yapacağınız geziler için toplu taşıma gibi uzun veya taksi gibi maliyetli bir ulaşım yolu seçmek yerine günlük kiralık minibüs hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Şirketleri

Özel araç konforundan ödün verme!

Günümüzde ulaşım özellikle büyük şehirlerde oldukça karmaşık bir hale gelmiştir. Ayrıca toplu yapılan geziler ve düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarda konukların farklı şehirlerden gelerek bilmedikleri bir yerde yol bulmaya çalışması da işleri oldukça güçleştirmektedir. Minibüs kiralama hizmeti sayesinde hem özel araç konforundan ödün vermeyip hem de gideceğiniz yere çok daha hızlı, emniyetli ve sizin belirlediğiniz kişi sayısıyla yolculuk yapabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Fiyatları

Minibüs kiralama fiyatları aldığınız minibüs kiralama hizmetin türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Şehir içi minibüs kiralama ve şehirler arası minibüs kiralama için belirlenen fiyatlar, gidilecek mesafe baz alınarak oluşturulur.

Düğün için servis kiralama gibi etkinliklerde etkinliğin süresi, günlük servis kiralama fiyatlarında ise kiralanan gün sayısı ölçüt olarak alınmıştır.

Aynı zamanda kiralık servis araçlarımız ihtiyaç duyduğunuz koşullara göre çeşitli özelliklere sahiptir. İhtiyaçlarınıza en uygun kiralık servis araçları, uzman personelimiz tarafından size önerilir.

Günlük Minibüs Kiralama

Yapacağınız yolculuğun uzunluğuna göre günlük servis kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Günlük minibüs kiralama hizmeti düğün, nişan, kına, piknik gibi etkinlikler için idealdir. Bir günlük ulaşımınız esnasında günlük servis kiralama hizmetiyle ihtiyacınız olan her şey yanı başınızda.

İstanbul’da minibüs kiralama hizmetinin bir diğer avantajı ise şehirde nasıl gideceğinizi bilmediğiniz yerlere deneyimli şoför kadromuz sayesinde daha hızlı ulaşım sağlayabilmenizdir.

İletişime Geçin