Otobüs
Kiralama

Otobüs Kiralama

Otobüs kiralama, belli bir ücret karşısında kiralama firmasının araçlarından ve hizmetlerinden belli bir süre faydalanmanızdır.

Nasıl Otobüs Kiralanır?

Otobüs kiralama hizmetleri sunan pek çok şirket bulunmaktadır.

İhtiyaçlarınıza en uygun araca ve hizmetlere sahip olan firmayı seçerek otobüs kiralama yolunda ilk adımı atmış olursunuz.

Seçtiğiniz araca, araçla beraber aldığınız hizmetlere ve aracın kiralanma süresine göre belirlenen ücret karşılığında otobüs sizin için ayrılır ve resmi bir sözleşmeyle haklarınız güvence altına alınır.

01

Seçim Yap

Filomuzda bulunan araçlardan istediğinizi seçin

02

Rezervasyon Yap

Aracı kullanacağınız tarihlerin rezervasyonunu yaptırın.

03

Kullanmaya Başla

Aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz

Otobüs Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

Özel araç konforundan ödün verme!

Kiralık otobüs pek çok durumda işinize yarayabilir. Bu hizmet türleri, sizin otobüs kiralama amacınıza göre değişiklik göstermekte ve ihtiyacınıza en iyi cevap veren hizmeti seçebilmeniz için vardır.

Düğün için otobüs kiralama, nişan için otobüs kiralama ve kına için otobüs kiralama hizmetleri ise kişi sayısı ve ihtiyaç duyulan ek hizmetler baz alınarak oluşturulmuş hizmet çeşitleridir. Şoförlü otobüs kiralama hizmeti ihtiyaç duyduğunuz bir ek hizmeti karşılamak adına geliştirilmiştir ve kiralık otobüsün yanında rota ve sürüş tecrübesi alanlarında uzman şoförlerimizin de size hizmette bulunacağı anlamına gelir.

Otobüs kiralama ücretleri firmadan firmaya ve hizmetten hizmete çeşitlilik gösterebilir. Bu hizmetler arasında seçim yapabilmeniz için size yardımcı olan personellerimize ihtiyaçlarınızla ilgili vereceğiniz bilgiler, en doğru hizmeti, kiralık otobüsü ve ek hizmetleri belirlememizde yardımcı olacaktır.

Kiralık Otobüs Fiyatları

Kiralık otobüsler birden fazla amaç için kiralanabilmekte ve birden fazla ihtiyaca karşılık verebilmektedir. Bu ihtiyaçlara en iyi cevap veren hizmetin türüne göre otobüs kiralama ücreti de değişiklik göstermektedir. Şoförlü otobüs kiralama ücretleri, şoförsüz otobüs kiralama ücretlerine göre biraz daha yüksektir. Aynı şekilde gidilecek mesafe daha fazla olduğundan şehirler arası otobüs kiralama fiyatları, şehir içi otobüs kiralama fiyatlarına göre daha fazla olacaktır. En ekonomik kiralık otobüs fiyatını belirlemek, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren hizmet türünü seçerek mümkündür. Bu konuda da vereceğiniz bilgilerle çalışan uzman personelimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

İstanbul Otobüs Kiralama

İstanbul otobüs kiralama konusunda hizmet çeşitliliği oldukça fazla olan firmamız gerek personel yardımı gerekse emniyet ve uygun fiyatlar bakımından öne çıkmaktadır.

İstanbul otobüs kiralama hizmetlerinden hem hesaplı hem emniyetli hem de ihtiyaçlarınızın tümüne cevap verebilecek olan birini seçmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul içindeki her türlü kiralık otobüs ihtiyacınız firmamız tarafından karşılanır, haklarınız korunur ve kaliteli bir hizmet sunulur.

Otobüs Kiralama Şirketleri

Otobüs kiralama hizmetleri istek ve ihtiyaçlarınıza göre çeşitlilik gösterir.

Otobüs kiralama şirketleri de bu hizmetlerin tümünü ya da bir kısmını vermektedirler. Bu bakımdan çeşitlilik gösteren otobüs kiralama şirketini seçerken, ihtiyaç duyduğunuz kiralık otobüs hizmetini de verdiğinden emin olmalısınız. Kına için otobüs kiralama hizmeti vermeyen bir şirket, kısa süreli kiralama ihtiyacınızı karşılamayabilir veya yalnızca şehir içinde otobüs kiralayan bir şirket, uzun mesafeli şehir dışı yolculuklarınız için uygun hizmet türüne sahip değildir.

İletişime Geçin